Utrudnienia w ruchu w sobotę: przejazd uczestników
W nadchodzącą sobotę, 25 maja, mieszkańcy powinni przygotować się na krótkotrwałe utrudnienia w ruchu drogowym. Wszystko za sprawą drugiej edycji "Chorzowskiego Klasyka", organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych nr 2 w Chorzowie.
  1. Uroczysty przejazd odbędzie się w godzinach 13:30-14:00.
  2. Trasa obejmie centrum miasta i okolice.
  3. Na czas przejazdu ruch pojazdów zostanie wstrzymany.
  4. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności.

W sobotę 25 maja, w godzinach 13:30-14:00, odbędzie się uroczysty przejazd uczestników imprezy "2. Chorzowski Klasyk". Wydarzenie organizowane przez Zespół Szkół Technicznych nr 2 w Chorzowie jest okazją do podziwiania klasycznych pojazdów na ulicach miasta.

Trasa przejazdu rozpocznie się na Rynku, a następnie uczestnicy przejadą ulicami: Rynek, Kościuszki, Moniuszki, Meitzena, Rynek, Pocztową, Wolności, Sobieskiego, Powstańców, Rynek, Kościuszki do Ronda Starochorzowskiego, Kościuszki (w kierunku centrum) do bramy na terenie Szybu Prezydent.

Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom oraz mieszkańcom, na czas przejazdu ruch pojazdów zostanie wstrzymany. Organizatorzy apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających wydarzenie.

Impreza ta ma na celu promocję motoryzacyjnych tradycji oraz integrację lokalnej społeczności. To doskonała okazja, by zobaczyć unikatowe pojazdy i poczuć klimat minionych dekad. Zachęcamy do udziału i kibicowania uczestnikom!


Na podstawie: Miejski Zarząd Ulic i Mostów