Spektakl dla dzieci: Teatr MOMO z przedstawieniem
Zapraszamy dzieci na niezwykły spektakl Teatru MOMO "Jak człek diabła przechytrzył". Przedstawienie pełne humoru i mądrości ludowej, które przeniesie młodych widzów w świat dawnych legend i podań.
  1. Spektakl dla dzieci od lat 5.
  2. Premiera: 21 stycznia 2024 r.
  3. Opowieści o sprycie i mądrości prostego chłopa.
  4. Bilety w cenie od 10 do 20 PLN.

Teatr MOMO zaprasza na spektakl "Jak człek diabła przechytrzył", który przeniesie młodych widzów w świat dawnych legend i podań ludowych. Przedstawienie jest dedykowane dzieciom od lat 5 i stanowi doskonałą okazję do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze.

Spektakl składa się z trzech opowieści, które ukazują potęgę rozumu, spryt prostego chłopa oraz jego walkę ze złem. W humorystyczny sposób przedstawione będą legendy o "diabelskim moście" oraz najgłupszym diable w całym piekle, a także o tym, jak mądrość może stać się potężną bronią przeciwko złu.

Scenariusz i reżyserię spektaklu przygotował Marek Kołbuk, a muzykę skomponował Krzysztof Grzela. Kostiumy zaprojektowały Marta Zielonka i Klaudia Nowak, a projekty graficzne stworzył Radosław Matysek. W obsadzie zobaczymy Marka Kołbuka oraz Aleksandra Kołbuka. Spektakl trwa około 55 minut.

Premiera spektaklu odbędzie się 21 stycznia 2024 roku. Bilety można nabyć w cenie 20 PLN za miejsca na parterze oraz 15 PLN za miejsca na balkonie. Dla posiadaczy Karty Bajtel przewidziane są zniżki – 15 PLN za miejsca na parterze oraz 10 PLN za miejsca na balkonie.

Więcej informacji oraz rezerwacja biletów dostępne są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerami telefonów: 32 349 78 84/65/63.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wspólnie z dziećmi przenieść się w magiczny świat legend i podań ludowych, pełen humoru i mądrości!


Źródło: ChCK