Debata dzielnicowych Komisariatu I w Chorzowie: Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Chorzowie spotkają się z mieszkańcami w MDK Batory. Rozmowy mają dotyczyć zagadnień związanych z bezpieczeństwem w miejscach zamieszkania oraz narzędzi ułatwiających kontakt z Policją. Spotkanie przewidziano na godzinę konsultacji i pytań.
Komisariat Policji I w Chorzowie organizuje debatę ewaluacyjną pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania”. Spotkanie odbędzie się 4 listopada w godzinach od 11:00 do 12:00 w MDK Batory przy ul. Stefana Batorego 6.
Dzielnicowi omówią dostępne narzędzia ułatwiające kontakt z Policją, w tym Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa - umożliwiającą mieszkańcom anonimowe zgłaszanie zagrożeń, oraz aplikację Moja Komenda - pozwalającą na kontakt z dzielnicowym lub najbliższą jednostką Policji.
Uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z dzielnicowymi. Funkcją spotkania jest wyjaśnienie sposobów zgłaszania problemów oraz odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa w konkretnych rejonach miasta.
Komisariat Policji I w Chorzowie zachęca mieszkańców do udziału i aktywnego włączenia się w rozmowę o bezpieczeństwie w miejscu zamieszkania.
na podstawie: Policja Chorzów.
Ostatnie Artykuły

73 mandaty i jeden kierowca z cofniętymi uprawnieniami na drogach Chorzowa

Śląska policja przycisnęła nietrzeźwych kierowców - liczby zaczęły spadać

Ciężarówka ruszyła po postoju - na Mazurskiej zginął 79-latek

Przeboje, które niosą pokoleniową pamięć - ChCK szykuje muzyczny wieczór dla mam

Estakada w Chorzowie na poziomie krytycznym. Eksperci wskazują rozbiórkę

Chorzowski folklor świętuje 25 lat - wieczór, który ma rytm i pamięć

Na pasach nie ma taryfy ulgowej - pieszy ma pierwszeństwo, ale nie zawsze

W Chorzowie wrócono do nazwisk, które miały zniknąć na zawsze
![[PIŁKA NOŻNA] Walka o punkty w Betclic 1. lidze – Ruch Chorzów – Wieczysta Kraków 0:2. Goście skuteczniejsi na Superauto.pl Stadionie Śląskim](/images/mecz/thumbnails/ruch-chorzow-wieczysta-krakow-11042026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Walka o punkty w Betclic 1. lidze – Ruch Chorzów – Wieczysta Kraków 0:2. Goście skuteczniejsi na Superauto.pl Stadionie Śląskim

Chorzowscy dzielnicowi walczą o tytuł - głosowanie już trwa

Hulajnogi ruszyły wiosną - Policja przypomina zasady, które wielu omija

Poranne kontrole w Chorzowie dały czysty wynik - nikt nie wsiadł po alkoholu

Święta na drogach Chorzowa - czterech pijanych rowerzystów i zatrzymane prawo jazdy

