Policja zabezpieczała mecz Polska - Nowa Zelandia na Stadionie Śląskim

Na trybunach Stadionu Śląskiego policjanci nadzorowali porządek podczas meczu reprezentacji Polski z Nową Zelandią. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 30 tysięcy kibiców, a służby zadbały o spokojny przebieg spotkania.
- Policja zabezpieczała mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie
- Działania nadzorował zastępca komendanta wojewódzkiego
Policja zabezpieczała mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Śląscy funkcjonariusze pracowali przy wejściach, na trybunach i w rejonie obiektu, by zapewnić porządek i bezpieczeństwo uczestnikom. Obecność służb miała na celu utrzymanie spokojnego przebiegu wydarzenia oraz szybką reakcję w razie potrzeby. Informacja o liczbie widzów pochodzi ze sprawozdania służb.
Działania nadzorował zastępca komendanta wojewódzkiego
Operacją kierował insp. Jacek Stelmach - Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. W zabezpieczeniu uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz śląskie patrole, które koordynowały działania prewencyjne i interwencyjne w rejonie stadionu.
na podstawie: Policja Chorzów.
Autor: krystian