Basen przy pl. Powstańców Śląskich zamknięty z powodu braku ciepła
W związku z awarią energetyczną, mieszkańcy muszą się liczyć z tymczasowym zamknięciem basenu przy pl. Powstańców Śląskich. Firma Tauron Ciepło intensywnie pracuje nad przywróceniem normalnego funkcjonowania obiektu. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące sytuacji i planowanych działań.

Awaria energetyczna: Czasowe zamknięcie basenu

Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy informację od firmy Tauron Ciepło o problemach z dostawą energii cieplnej na basenie przy pl. Powstańców Śląskich. W związku z tym, obiekt będzie dzisiaj zamknięty. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

Działania naprawcze i zapewnienia Tauron Ciepło

Przedstawiciele Tauron Ciepło zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej usunąć usterkę. Służby techniczne pracują intensywnie, by zminimalizować wszelkie niedogodności dla mieszkańców. "Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie przyspieszyć realizację prac i ograniczyć do minimum ewentualne uciążliwości dla mieszkańców" – informuje firma Tauron Ciepło.

Informacje dla mieszkańców i dalsze komunikaty

Mieszkańcy proszeni są o śledzenie bieżących komunikatów dotyczących postępu prac naprawczych. W przypadku, gdyby prace miały się przedłużyć, zostaną Państwo natychmiast poinformowani. Zachęcamy do regularnego sprawdzania aktualności, aby być na bieżąco z sytuacją.

Przeprosiny za utrudnienia

W imieniu zarządu basenu oraz firmy Tauron Ciepło, przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą sytuacją. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość, mając nadzieję, że awaria zostanie szybko usunięta, a basen będzie mógł ponownie służyć mieszkańcom.


Na podstawie: MORiS w Chorzowie