Wakacje w Chorzowie startują wcześniej: Wodny Plac Zabaw otwarty od 20 czerwca
Wakacyjny sezon na Wodnym Placu Zabaw zaczyna się wcześniej! Już od 20 czerwca, mieszkańcy będą mogli korzystać z tego popularnego miejsca od godziny 10:00. Sprawdź, jakie nowe zasady obowiązują i gdzie dokładnie znajduje się obiekt.
  1. Sezon wakacyjny startuje 20 czerwca.
  2. Wodny Plac Zabaw czynny będzie od 10:00 do 20:00.
  3. Przestrzegaj zasad dotyczących stroju kąpielowego.
  4. Obiekt znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Floriańskiej i Filarowej.

Już od czwartku, 20 czerwca, mieszkańcy będą mogli korzystać z Wodnego Placu Zabaw od godziny 10:00, czyli dwie godziny wcześniej niż dotychczas! Nowe godziny otwarcia obowiązywać będą przez całe wakacje, aż do ich zakończenia. To świetna okazja, by rozpocząć letnie dni w wodnym raju.

Wodny Plac Zabaw, znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Floriańskiej i Filarowej, będzie dostępny dla wszystkich chętnych codziennie od 10:00 do 20:00. Jest to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się wodnymi atrakcjami.

Przypominamy jednak o konieczności przestrzegania regulaminu obiektu. Obowiązkowe jest noszenie stroju kąpielowego, w tym odpowiedniego obuwia. Dzieci, które noszą pieluchy, muszą mieć specjalne pieluchy przeznaczone do kąpieli. Te można nabyć na stoisku przy Wodnym Placu Zabaw.

Nie przegapcie tej okazji i zaplanujcie swój pierwszy dzień wakacji na Wodnym Placu Zabaw! Warto skorzystać z dodatkowych godzin otwarcia i spędzić czas w jednym z najpopularniejszych miejsc rekreacyjnych w mieście.


Na podstawie: MORiS Chorzów