Sobotnie zajęcia fitness w hali przy ul. Dąbrowskiego
Zapaleni miłośnicy fitnessu, uwaga! Już w najbliższą sobotę nasze miasto stanie się areną dla wyjątkowego wydarzenia sportowego. Hala MORiS na ulicy Dąbrowskiego otworzy swoje drzwi dla uczestników Codziennie Fit Tour. Nie przegapcie szansy na aktywne spędzenie weekendu.
  1. Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2024 roku.
  2. Zajęcia poprowadzi znana instruktorka fitness, Marta Kruk.
  3. Uczestnicy otrzymają prezenty w pakiecie powitalnym.
  4. Impreza w Chorzowie rozpoczyna cykl spotkań w największych miastach Polski, z finałem we Wrocławiu 14 września.

W trakcie wydarzenia Codziennie Fit Tour uczestnicy nie tylko będą mogli skorzystać z profesjonalnych porad i treningów z Martą Kruk, ale również będą mieli okazję do sprawdzenia różnorodnych stref aktywności przygotowanych przez organizatorów. To doskonała okazja, aby zainspirować się do dalszych działań na rzecz własnego zdrowia i kondycji.

Wydarzenie wspierane jest przez znane marki sportowe, co dodatkowo podnosi jego rangę. Dzięki temu uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne upominki i niespodzianki w ramach pakietu powitalnego, co jest miłym akcentem dla wszystkich przybyłych.

Jeżeli szukacie motywacji do działania lub chcecie spędzić aktywnie czas, to Codziennie Fit Tour w Chorzowie będzie idealną okazją. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, do wspólnego ćwiczenia i czerpania radości z ruchu!


Według informacji z: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu