Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Michała Zioło. 27-letni mieszkaniec naszego miasta ostatni raz był widziany 11 kwietnia. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod nr tel. 47 85 452 66 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 112.

 

 

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 30 lat, wzrost 200 cm, szczupłej budowy ciała, oczy ciemne, uszy normalne, nos prosty i szeroki, włosy czarne-farbowane.

Mężczyzna 11 kwietnia br. o godzinie 14:00 zakończył pracę w Siemianowicach Śląskich przy ul. Krupanka 93. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.