bilety w cenie 1 zł -cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na Chorzowskie Hospicjum.

więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 349 78 84
bilety:
parter: 15 PLN/10 PLN z kartą Bajtel
balkon: 10 PLN/5 PLN z kartą Bajtel

więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
rezerwacja biletów: 32349 78 63/65/84
bilety:
30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu
więcej informacji i rezerwacja biletów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 32 247 39 53/56/57/58
sala teatralna nr 33/3 piętro

bilety: 10 PLN

info i rezerwacja biletów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 349 78 84/63/65
wstęp - ChCKarta

Miejsce: przed CHCK ul. Sienkiewicza 3

szczegóły imprezy w rozwinięciu.
Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 349 78 84
 • "Chciał tylko pojeździć" więc włamał się do 5 samochodów

  Mundurowi z chorzowskiej dwójki zatrzymali 17-letniego mieszkańca Chorzowa, który włamał się do samochodu. Jak szybko ustalili śledczy nie było to jego jedyne przewinienie. Okazało się, że tej nocy nastolatek włamał się w sumie do 5 pojazdów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz o jego losie zadecyduje sąd.

 • bilety: 10 zł

  Więcej informacji i rezerwacja biletów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 349 78 84
  bilety: 10 PLN

  więcej informacji i rezerwacja biletów:
  urszula@chck., tel. 32 349 78 84/63/65
  bilety: 5 zł


  więcej informacji:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 32 349 78 84/63
 • Debatowali z mieszkańcami o bezpieczeństwie, bo każdy ma na nie wpływ

  Czy na moim osiedlu jest bezpiecznie? Czy mam wpływ na to, co dzieje się w mojej dzielnicy? M.in. o tym rozmawiali mieszkańcy Chorzowa na debacie z przedstawicielami Urzędu Miasta, policji, straży pożarnej, straży miejskiej czy służb ratunkowych. Przeprowadzone spotkania były również okazją do omówienia funkcjonowania aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz „Moja Komenda”.

 • Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier

  Chorzowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami KAS z Katowic, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem łącznie 3 nielegalnych maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grozi wysoka grzywna, a nawet 3 lata więzienia.

 • Miał marihuanę na "swoje potrzeby'

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali 18-latka, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

 • 25 maja – Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego

  Każdego roku, 25 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego, którego symbolem jest niezapominajka. Jest to dzień szczególny, poświęcony pamięci zaginionych dzieci oraz solidarności z ich rodzinami. Liczne działania profilaktyczne prowadzone od lat przez policję, doprowadziły do znaczącego obniżenia liczby zaginięć, niemniej każdy przypadek zaginięcia dziecka wzbudza refleksję, czy można było mu zapobiec?

 • Rusza akcja drogówki "Dla każdego jest miejsce na drodze"

  Rusza ogólnopolska akcja drogówki pn. „Dla każdego jest miejsce na drodze”. Ma ona na celu uświadomienie wszystkim użytkownikom dróg, jak poruszać się w przestrzeni drogowej respektując prawa wszystkich uczestników ruchu: kierowców, pieszych, rowerzystów z uwzględnieniem miejsc do poruszania, wyznaczonych specjalnie dla nich: jezdni, ścieżek rowerowych, chodników, przejść dla pieszych. Dzisiaj śląska drogówka zorganizowała spotkanie z przedstawicielami mediów, aby za ich pośrednictwem jak najwięcej ludzi dowiedziało się o akcji i przyłączyło do niej.

 • Chciał tylko pojeździć

  Mundurowi z chorzowskiej dwójki zatrzymali 17-letniego mieszkańca Chorzowa, który włamał się do samochodu. Jak szybko ustalili śledczy nie było to jego jedyne przewinienie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz o jego losie zadecyduje sąd.

 • Zapraszamy na Ekstremalny Półmaraton Górski!

  Już w piątek (24.05 br.) w miejscowości Ostre w powiecie żywieckim odbędą się III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim. Zawody rozegrane zostaną o Puchar Komendanta Głównego Policji. Zapraszamy przedstawicieli mediów oraz wszystkich chętnych do kibicowania i wspierania zmagań biegaczy!

 • Ogólnopolskie działania „Kaskadowy pomiar prędkości”

  Dzisiaj w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Główne cele działań to uświadamianie kierującym pojazdami, że nadmierna prędkość jest podstawową przyczyną wypadków drogowych, która prowadzi do tragicznych w skutkach zdarzeń, a także wyegzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.

 • Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych rozpoczyna kampanię prewencyjną skierowaną do dzieci

  W związku z nadchodzącym Międzynarodowym Dniem Dziecka Zaginionego, Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji publikuje film edukacyjny skierowany do dzieci, którego celem jest m.in. wskazanie jak chronić się przed uprowadzeniem. Kampania edukacyjna opracowana została wspólnie z organizacją Amber Alert Europe oraz ekspertami policyjnymi z całej Europy.

 • Ostrzegamy przed trudnymi warunkami pogodowymi

  Ostatnie ulewy spowodowały, że stan wód w rzekach i zbiornikach znacznie się podniósł. Mając na uwadze to, że wciąż prognozowane są silne opady deszczu, Wojewoda Śląski zarządził pogotowie przeciwpowodziowe. Możliwe są lokalne podtopienia w naszym regionie, dlatego przypominamy, aby w tym czasie szczególnie zadbać o bezpieczeństwo własne i naszych bliskich. Pamiętajmy też o prawidłowym zabezpieczeniu naszego mienia.

 • Kolejny fałszywy wnuczek w rękach chorzowskich policjantów

  Policjanci z chorzowskiej jedynki we współpracy z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali 30-letniego mieszkańca województwa kujawsko-pomorskiego. Mężczyzna podejrzany jest o udział w oszustwie metodą „na wnuczka”. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia. Przypominamy: nie dawajmy pieniędzy osobom, których nie znamy!

 • bilety w cenie 5 PLN
  więcej informacji rezerwacja miejsc:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 32 349 678 69.63