Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza na muzyczną podróż do 1979 roku
Zapraszamy na wyjątkową podróż muzyczną do roku 1979, która odbędzie się w Chorzowskim Centrum Kultury! Przenieś się w czasie dzięki klasycznym hitom z winyli.
  1. Podczas wydarzenia "Muzyczny Wehikuł Czasu" uczestnicy będą mieli okazję posłuchać przebojów takich artystów jak Boney M., Michael Jackson czy Pink Floyd.
  2. Impreza odbędzie się w trzech terminach: godzina 16:00, 18:00 oraz 20:00.
  3. Każde spotkanie jest kameralne, z ograniczoną liczbą miejsc do 40 osób na seans.
  4. Bilety dostępne w cenie 15 zł za osobę, prowadzenie spotkania zapewni Bogusław Ziębowicz z Vinylhouse.

Podczas tego niezwykłego wieczoru, każdy uczestnik zanurzy się w świecie dawnych hitów, które na nowo ożyją na winylach. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie wielkie muzyczne wydarzenia z 1979 roku, takie jak wydanie przez Michaela Jacksona albumu, który zapoczątkował jego wielką karierę, czy legendarne utwory z albumu "The Wall" grupy Pink Floyd. Nie zabraknie też wspomnień o występie grupy Boney M., która tego roku roztańczyła publiczność w Sopocie.

Dla miłośników muzyki oraz nostalgicznych dźwięków to wyjątkowa okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń. Rezerwacja miejsc możliwa jest poprzez kontakt z organizatorami. Szczegóły dotyczące rezerwacji i zakupu biletów można uzyskać, kontaktując się bezpośrednio z Chorzowskim Centrum Kultury.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej unikalnej muzycznej podróży w czasie, która z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i przypomni o złotej erze muzyki lat 70. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by poczuć ducha tamtych lat na własnej skórze!


Źródło: Centrum Kultury Chorzów