Wielkimi krokami zbliża się 8 marca, a wszyscy wiemy co to znaczy!
Zbliżający się Dzień Kobiet będzie pełen muzycznych wrażeń w Chorzowie. Barbara Ducka, kochana przez lokalną publiczność za jej niezapomniane role, porwie nas w podróż przez najpiękniejsze melodie, dedykowane specjalnie na tę okazję. Uczta dźwięków obiecuje być prawdziwym balsamem dla duszy.
  1. Specjalny koncert z okazji Dnia Kobiet pod hasłem "Wielka Miłość Nie Wybiera".
  2. Występ artystki z "Teatru Rozrywki", Barbary Duckiej.
  3. Przegląd ról, które przyniosły artyście rozpoznawalność: Auda, Ulla, Fruma Sarah.
  4. Koncert uwzględni utwory Seweryna Krajewskiego, Martyny Jakubowicz, Renaty Przemyk.
  5. Zapowiedziano wykonanie wszystkim znanych przebojów takich jak "Fever" i "Killing Me Softly".
  6. Zdjęcie do artykułu wykonane przez Artura Wacławka.

Wyjątkowy wieczór, który szykuje się na 8 marca, to nie tylko okazja do świętowania Dnia Kobiet, ale również szansa na przeżycie niezapomnianych chwil przy muzyce, która porusza serca i dusze. Barbara Ducka, ulubienica chorzowskiej sceny, zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania tej wyjątkowej okazji.

Doświadczona w wielu gatunkach muzycznych, artystka jest gwarancją najwyższej klasy interpretacji. Swój talent zaprezentuje w szerokim repertuarze, od klasycznych polskich ballad, przez przeboje Seweryna Krajewskiego, Martyny Jakubowicz, aż po Renatę Przemyk. Nie zabraknie również światowych hitów, które każdemu znane są z pierwszych nut – "Fever" czy "Killing Me Softly" to tylko przykłady melodii, które będą mogli usłyszeć goście.

Spotkanie z muzyką w wykonaniu Barbary Duckiej to nie tylko koncert. To podróż przez świat emocji, wspomnień i niezapomnianych wrażeń. Każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno wielbiciele lżejszego repertuaru, jak i fani mocniejszych, bardziej energetycznych brzmień. Niech ten dzień stanie się okazją do świętowania piękna, miłości i kobiecości w najlepszym wydaniu.


ChCK