Do Chorzowskiej policji często wpływają listy,e-maile z wyrazami wdzięczności od osób,którym nasi mundurowi pomogli. Na adres naszej komendy policji ostatnio otrzymaliśmy takie oto podziękowanie. Tekst informacji-pisownia oryginalna.

Do Chorzowskiej policji często wpływają listy, e-maile z wyrazami wdzięczności od osób, którym nasi mundurowi pomogli. Na adres naszej komendy policji ostatnio otrzymaliśmy takie oto podziękowanie.

Tekst informacji — pisownia oryginalna.

''W nawiązaniu do interwencji z dnia 31.08.2023 godziny około 20:30 przy sklepie „Netto"ul.3Maja 86/41-500 Chorzów w sprawie napaści czynnej grupy osób na pojedynczą osobę.

Pragnę serdecznie podziękować w imieniu własnym, rodziny,także mieszkańców przy w/w sklepie funkcjonariuszom podejmującym interwencję za profesjonalne i natychmiastowe wykonanie swoich obowiązków,zatrzymanie osoby, która brała udział w w/w zdarzeniu i pomoc poszkodowanemu.Uważam, iż jakość pracy i zaangażowanie ,poświęcenie, jakie zaprezentowali w/w funkcjonariusze z dwóch radiowozów zasługuje na szczególne uznanie i pochwałę o co wnoszę pisząć to podziękowanie. Życzę wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym."

Jest nam bardzo miło,że ciężka służba zostaje doceniona, takie podziękowania są najlepszą motywacją do dalszej pracy i pomocy mieszkańcom oraz wszystkim osobą odwiedzającym nasze miasto.A dodatkowo został poświęcony czas na napisanie takich podziękowań.