21.01

12:00

Warsztaty taneczne w ramach Jubileuszu 10-lecia Zespołu tańca indyjskiego natarang

W programie:
Joga
Klasyczny Taniec Kuchipudi
Taniec Bollywood
Możliwość zrobienia tatuażu z henny

zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 32 349 78 85

Dzień taneczny z zespołem tańca indyjskiego Natarang 

Z okazji jubileuszu zespół Natarang przygotował wyjątkowe warsztaty ruchowe, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu. Dodatkowo w czasie trwania zajęć będzie również możliwość przyozdobienia swoich dłoni drobnymi tatuażami z henny (od 12.00 do 15.30). 

 

12.00 rozpoczęcie imprezy

12.15-13.15

Zajęcia z jogi - Mobilność w tańcu indyjskim

W czasie godzinnego warsztatu jogi skupimy się na odpowiednim przygotowaniu ciała do tańca. W tańcu indyjskim bardzo istotnym elementem jest mobilność bioder więc to właśnie temu obszarowi będziemy się przyglądać. Dodatkowo zwrócimy też uwagę na ruchomość nadgarstków, która jest kluczowa we wszystkich stylach tańca indyjskiego.

Prosimy o założenie wygodnego stroju oraz przyniesienie własnej maty do ćwiczeń.

 

13.30-14.30

Warsztaty klasycznego tańca Kuchipudi

Już po raz kolejny przyjrzymy się klasycznemu tańcu Kuchipudi. Poznamy jego podstawowe pozycje, ćwiczenia oraz sekwencje kroków tak by zaznajomić się z jego stylistyką. Oczywiście zgłębimy też język gestów - mudr.

Prosimy o założenie wygodnego stroju. Tańczymy na boso.

 

14.45-15.45

Warsztaty tańca Bollywood

Ostatnie zajęcia to energetyczny warsztat tańca bollywood, gdzie każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak gwiazda filmowa. Uwolnimy swoje emocje i z uśmiechem na twarzy poczujemy rytm indyjskiej muzyki.

Prosimy o założenie wygodnego stroju. Tańczymy na boso.