Depilacja laserowa w Gdańsku - gdzie najlepiej wykonać?

Depilacja laserowa w Gdańsku - jeżeli mieszkamy w północnej części Polski i chcemy skorzystać z najnowocześniejszej metody usuwania owłosienia, jaką jest depilacja laserem to na samym początku warto sprawdzić miejsca oferujące tego typu usługę. Istotne jest, aby wcześniej odpowiednio przygotować się do zabiegu, zapoznać ze wszystkimi przeciwwskazaniami oraz upewnić się, że zostanie on przeprowadzony przez specjalistów.

Depilacja laserowa to aktualnie najefektywniejszy sposób na skutecznego pozbycie się zbędnego owłosienia

Clinica Cosmetologica to jedna z profesjonalnych placówek oferujących taki zabieg depilacji laserowej w Gdańsku, a także na terenie Gdyni. Placówka świadczy szeroki wachlarz najwyższej jakości usług z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, wykonywanych przez doświadczonych w tej dziedzinie ekspertów. Każde działanie opiera się na holistycznym podejściu, a grono kosmetologów oraz lekarzy dermatologów za główny cel swojej pracy stawia zdrowie i satysfakcję klienta. W ofercie Clinica Cosmetologica znajdują się różnorodne zabiegi na twarz, ciało oraz włosy.

W placówce Clinica Cosmetologica w Gdańsku lub Gdyni można skorzystać z całkowicie darmowej konsultacji z kosmetologiem przed wykonaniem jakiejkolwiek z usług, w tym także przed depilacją laserową. Pozwala to na wcześniejsze zapoznanie się z przebiegiem zabiegu, ocenę przeciwwskazań oraz uzyskanie dodatkowych cennych informacji. W trakcie takiej wizyty kosmetolog ustala również częstotliwość oraz ilość zabiegów niezbędnych do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

Dla kogo zabieg depilacji laserowej?

Chociaż mogłoby się wydawać, że z depilacji laserowej częściej korzystają kobiety, to tak naprawdę jest to usługa dedykowana dla każdej osoby posiadającej stałe owłosienie na ciele. Zatem na zabieg laserem mogą zgłaszać się również mężczyźni, którzy pragną ze względów estetycznych bądź medycznych pozbyć się zbędnego owłosienia. Takiej depilacji można poddać wiele części ciała- od twarzy, po miejsca intymne.

Na taki zabieg warto się przede wszystkim zdecydować, kiedy chcemy:

  • usunąć niepożądane bądź nadmierne owłosienie,
  • zlikwidować nawracające zapalenie mieszków włosowych,
  • wyeliminować problem wrastania włosów.

Depilacja laserowa w Gdańsku w Clinica Cosmetologica jest zawsze wykonywana ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta oraz jego fototypu skóry (tego, w jaki sposób reaguje ona na działanie lasera). Z tego powodu na samym początku zabiegu kosmetolog, za pomocą specjalnego czytnika Skintel, ocenia poziom aktywnej melaniny (pigmentu odpowiadającego za barwę skóry, włosów) w tej partii ciała, którą poddamy depilacji. Pozwala to dobrać właściwą moc lasera dla każdego z klientów.

Depilacja laserowa - jak się przygotować?

Przed zabiegiem nie można usuwać owłosienia za pomocą depilatora, wosku czy pęsety. Ważne jest, aby skóra przed zabiegiem była właściwie nawilżona i nie posiadała żadnych podrażnień. Tę część ciała, która będzie poddawana laserowej depilacji należy ogolić jednorazową maszynką. Konieczne jest także unikanie w tym dniu stosowania dodatkowych kosmetyków na skórę (balsamów, antyperspirantów itp.)

Aby zyskać pewność, z czego można korzystać przed depilacją laserową, a czego należy unikać, warto umówić się na oferowaną przez daną placówkę darmową konsultację z kosmetologiem.

W Clinica Cosmetologica w trakcie takiej bezpłatnej wizyty kosmetolog poinformuje o wszystkich przeciwwskazaniach, obejrzy dokładnie skórę i odpowie na dodatkowe pytania.

Przed zabiegiem depilacji laserowej warto odpowiednio przygotować swoją skórę, tak aby zapewnić sobie najlepsze rezultaty zabiegu. Niekiedy należy zadbać o to nieco wcześniej - na kilka tygodni przed wykonaniem depilacji należy zrezygnować z opalania (na słońcu oraz w solarium), stosowania samoopalaczy czy przyjmowania środków o właściwościach fotouczulających (konkretne leki, suplementy, napary i herbaty ziołowe, kosmetyki). O wszystkim kosmetolog mówi podczas darmowej konsultacji.” – mówi Karolina Formela kosmetolog Clinica Cosmetologica

Depilacja laserowa w Gdańsku - gdzie wykonać

Depilacja laserowa to bez wątpienia bardzo szybka i niezwykle skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wykonując serię takich zabiegów można pozbyć się na stałe nadmiernej ilości włosów na ciele. Co więcej, diodowy laser wyposażony jest w czytnik melaniny ograniczający ryzyko zastosowania zbyt silnej mocy oraz zaawansowany system chłodzący zapobiegający poparzeniom. Wszystko to czyni zabieg w pełni bezpiecznym oraz komfortowym.

Clinica Cosmetologica jest miejscem, które gwarantuje najwyższej jakości zabiegi depilacji laserowej w Gdańsku, które przeprowadzają doświadczeni kosmetolodzy. Każdy klient może liczyć w tym miejscu na profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby oferowane usługi spełniały oczekiwania odwiedzających salon, a w przypadku wszelkich pytań czy wątpliwości pozostają do dyspozycji klienta zarówno przed zabiegiem jak i po.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607