Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na debatę społeczną z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie z mieszkańcami poświęcone będzie promocji nowych narzędzi komunikacji, jak również zwrócimy uwagę na poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście. Debata odbędzie się 29 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w Klubie Seniora „Przystań” w Chorzowie przy ul. Długiej 32.

Czy na moim osiedlu jest bezpiecznie? Czy mam wpływ na to, co dzieje się w mojej dzielnicy? Z takimi pytaniami spotkają się osoby, które wezmą udział w zaplanowanej przez dzielnicowych z „jedynki” debacie społecznej z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Dodatkowo uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać z policjantami na temat nowoczesnych i szybkich narzędzi komunikacji jakimi są  „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacja „Moja Komenda”. Dodatkowym atutem debaty będzie  wspólna próba wskazania czynników powodujących podniesienie poziomu bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, a zarazem tych czynników, które go obniżają. Jednocześnie, wskazanie jaki wpływ na poziom bezpieczeństwa wywierają działania policji, samorządu lokalnego i osób korzystających z miejsc ogólnodostępnych.  

Debata odbędzie się 29 listopada 2022 roku (wtorek) o godz. 17.00 w Klubie Seniora „Przystań” w Chorzowie przy ul. Długiej 32.  

Organizatorzy zapraszają mieszkańców Chorzowa Batorego do udziału w spotkaniu.