Publikujemy wizerunek mężczyzn podejrzewanych o to, że w dniu 19 maja 2022 r. przy ul Osiedlowe dokonali kradzieży roweru. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z II komisariatu w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru marki Merida. Do zdarzenia doszło 19 maja 2022 roku przy ul osiedlowej. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamościproszone są o kontakt z policjantami II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.