Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to, że w dniach 15 i 18 czerwca 2022 roku w drogeriach przy ul Kościuszki i Parkowej dokonał kradzieży maszynek do golenia. Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z policjantami z Referatu ds Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie nr tel. 47 85 452 55, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjancii z Referatu ds Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży maszynek do golenia. Do zdarzenia doszło w dniach 15 i 18 czerwca 2022 roku w drogeriach przy ul Kościuszki i Parkowej. Podejrzewany mężczyzna po wejściu do sklepów ukradł w sumie 5 maszynek do golenia o wartości ponad 850 zł. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamościproszone są o kontakt z policjantami z Referatu ds Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie nr tel. 47 85 452 55, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.