Rozpocznij nowy etap i zadbaj z nami o swoją kondycję.

Lekcje poprowadzi Barbara Ducka - aktorka, tancerka w Teatr Rozrywki, choreograf i instruktor w Studio Tańca Współczesnego Tendi w ChCK.

-> Zajęcia dla seniorów 1x w tygodniu: czwartek godz. 10:00
-> Zajęcia dla mam 1x w tygodniu: poniedziałek

STARTUJEMY OD 4 PAŹDZIERNIKA 2021R.

Więcej informacji i zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 32 349 78 84

_______________________________

GRUPA 1: 'PILATES DLA SENIORA'

Zajęcia skierowane zarówno dla Pań i Panów chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i ogólny stan zdrowia. W każdym wieku warto zadbać o swoje dobre samopoczucie, a przy okazji poznać nowych znajomych. Trening fizyczny wzmacnia odporność, ale również doskonale wpływa na naszą psychikę.

Pilates to forma aktywności, która zawiera elementy treningu siłowego, ogólnousprawniającego i wydolnościowego. Angażuje do pracy nie tylko aparat ruchu, ale również układ nerwowy, co jest szczególnie ważne u seniorów. Wraz z wiekiem obniża się bowiem sprawność fizyczna, a procesy myślowe spowalniają. Trening pilates kształtuje koordynację nerwowo-mięśniową, czyli umiejętność kontroli pracy mięśni całego ciała przez umysł. Uczy również precyzji ruchu i wsłuchiwania się w potrzeby i możliwości swojego organizmu podczas wykonywania zróżnicowanych ćwiczeń.

 

GRUPA 2: 'PILATES DLA MAM'

Codzienny trening świetnie działa na ciało - wzmacnia je, wyszczupla, uczy świadomości, gracji ruchów i prawidłowej postawy. Pilates to idealna forma aktywności dla kobiet po porodzie, gdyż dzięki niej wzmacniane zostają mięśnie, które zostały osłabione w trakcie trwania ciąży. Chodzi tutaj głównie o mięśnie dna miednicy, kręgosłupa oraz brzucha

Zajęcia skierowane dla kobiet, mam chcących powrócić do sylwetki sprzed ciąży, oraz oderwać się od codziennych obowiązków.

Gwarantujemy poprawę sylwetki, nastroju oraz poczucie spełnienia.

 

Dołącz do nas!