Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chorzów

19.09

11:00

Koncert Zespołu MÓW na Kansai Music Conference

Godz: 11:00 (Warszawa) 18:00 (Tokio) Linki gdzie będzie dostępny streaming:
https://www.facebook.com/kmcmusicawards https://www.facebook.com/zespolmow

wejściówki do odebrania w Kasie ChCK tel. 32 349 78 65/63

info:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,tel. 32 349 78 84

Koncert będzie częścią Kansai Music Conference - festiwalu muzycznego, na który zespół MÓW otrzymał zaproszenie. To niesamowita okazja dla polskich artystów, by dotrzeć ze swoją muzyką do odbiorców w Japonii i nie tylko. Pragną poprzez prezentację najwyższej jakości muzyki pokazać wspaniałość swojej kultury.
Ich koncerty to wybuchowa mieszanka ludzkiej autentyczności, improwizacyjnej energii i uwalniających emocji. Teksty mówią o rzeczach codziennych, ale soulowe i jazzowe dźwięki rzucają na nie nowe, kolorowe światło.
W skład zespołu zaliczamy piątkę kreatywnych artystów (Anna Bratek - voc., Aga Derlak - p, Jakub Mizeracki - g, Mateusz Szewczyk - b, Adam Wajdzik - dr), którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Zespół stacjonuje w Katowicach, na Śląsku, gdzie działa już od 3 lat. Na swoim koncie ma debiutancki album wydany pod banderą słowackiej wytwórni Hevhetia.

 

* Każdy Widz przed wejściem na teren wydarzenia CHCK/SDK zobowiązany jest do wypełnienia formularza „Pytanie kierowane do gości odwiedzających Chorzowskie Centrum Kultury (zwany dalej „Oświadczeniem”) z aktualną datą wydarzenia i złożenia go pracownikowi CHCK/SDK. Oświadczając, że według jego najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 i nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym oraz podając swoje dane kontaktowe.

POBIERZ OŚWIADCZENIE