Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chorzów

Kobiety mają zupełnie inne podejście oraz nastawienie wobec relacji damsko-męskich, aniżeli mężczyźni. Różnica w podejściu uwarunkowana jest oczywiście biologicznie. Pierwszą różnicą, która widoczna jest zwłaszcza na początku znajomości jest poziom zaangażowania w relację. Kobiety mają tendencję do bardzo szybkiego i mimowolnego angażowania się w relacje damsko-męskie. Jest to najpewniej ich immnentna cecha, która przypisana jest niemalże każdej przedstawicielce płci pięknej. Jak pokazuje rzeczywistość i to na bardzo licznych przykladach, nie jest to dobra cecha. Przez zbyt szybkie angażowanie się w relacjach damsko-męskich wiele kobiet otrzymało ze strony mężczyzn odrzucenie.

Kobiety nawet po pierwszej randce są w stanie snuć wizje przyszłości, w której widzą siebie jak żonę na przykład z gromadką dzieci, u boku mężczyzny, który jak się niedługo później okazuje wcale nie jest zainteresowany stałym związkiem. Mężczyźni nie chcą i nie potrafią angażować się w relacji damsko-męskiej zbyt szybko. Potrzebują do tego znacznie więcej czasu. Nie chodzi tu tylko o przyzwyczajenie się do nowej sytuacji, do kobiety, ale to także kwestia bardziej biologicznego zaprogramowania. Mężczyźni mimo iż mają u swojego boku kobietę, z którą tworzą zgodną relację damsko-męską, są w stanie odwracać się za mijanymi na ulicy nieznanymi kobietami. W ich podświadomości wciąż występuje myśl, aby nieustannie szukać sobie kobiety, aby je porównywać, w celu znalezienia najlepszej matki dla swoich dzieci.

Kobiety a mężczyźni w związku

Dla kobiet taka perspektywa jest przerażająca. Są one odrębnymi jednostkami, które mają uczucia i to znacznie przekraczające uczucia większości mężczyzn. Dlatego też kobietom ciężko jest zrozumieć dlaczego mężczyźni traktują je jakby wybierali je z katalogów, czyli bardzo przedmiotowo. Dodatkowo mężczyźni są znacznie mniej odważni aniżeli kobiety. Wbrew pozorom są oni w stanie zaryzykować znacznie mniej niż kobiety, nawet w stosunkach damsko-męskich. Mężczyźni nie są zatem takimi silaczami, za jakich się często uważają. Jednak pokazywanie przez mężczyzn swoich atutów jest głównie po to, aby zaimponować kobiecie, która jest wystarczająco atrakcyjna. Jest to zatem dobry znak w kontekście relacji damsko-męskich.

Randkowanie w ciemno

Pierwsza randka, zwłaszcza z osobą, którą znamy na przykład tylko z portalu społecznościowego lub randkowego jest dosłownie randką w ciemno. Nawet jesli widzieliśmy wiele zdjęć danej osoby dzięki łączom Internetowym, i nawet jeśli wymieniliśmy z nią tysiące wiadomości, to nadal najważniejsze będzie spotkanie w realnej rzeczywistości. Randka jest w stanie zdemaskować wady, które dana osoba próbowała ukryć. W relacji damsko-męskiej chodzi przecież o szczerość i prawdziwość, a także o nieustanne poznawanie siebie. Podczas randki można zaobserwować wiele ukrytych wad danej osoby, których nie da się zidentyfikować przez Internet. Z drugiej zaś strony dla wielu osób randka jest ogromnym stresem, przez który mogą one zachowywać się dziwnie i nieswojo.

Informacje dodatkowe

Jeżeli potrzebujesz porad, jak się odkochać sprawdź blog uwodzenie.org