Kryminalni z Czerwionki-Leszczyn poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Agresor uderzył pokrzywdzonego podczas imprezy w lokalu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach – tel. (32) 439 17 10 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Do zdarzenia doszło podczas imprezy w lokalu na terenie Czerwionki-Leszczyn. Jak wynika z ustaleń policjantów, nieznany sprawca uderzył pokrzywdzonego, czym spowodował u niego uszczerbek na zdrowiu. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o przestępstwo. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny. Możliwe, że poszukiwany mężczyzna mieszka na terenie innego śląskiego miasta.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu (32) 439 17 10 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.