Kurs instruktorski jogi dla dzieci w Chorzowie
W Chorzowie odbędzie się dwudniowy kurs instruktorski poświęcony prowadzeniu zajęć jogi dla dzieci. Szkolenie jest skierowane do osób pracujących z dziećmi oraz tych, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie jogi i mindfulness w pracy z najmłodszymi. Program kursu obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę, dostosowaną do różnych grup wiekowych dzieci. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu.
Terminy i miejsce
Kurs odbędzie się w dniach 9 i 10 sierpnia 2024 roku, w godzinach:
- 9 sierpnia (sobota) od 9:00 do 17:00
- 10 sierpnia (niedziela) od 10:00 do 16:00
Szkolenie będzie miało miejsce w siedzibie Yoga Balance przy ul. Bocznej 12 w Chorzowie, na pierwszym piętrze pawilonu handlowo-usługowego.
Organizator i prowadząca
Kurs organizowany jest przez Yoga Balance, lokalną szkołę jogi. Zajęcia poprowadzi Joanna Wroblowska, doświadczona nauczycielka jogi z ponad 13-letnim stażem, specjalizująca się również w jodze dla dzieci. Posiada szerokie wykształcenie w zakresie różnych stylów jogi oraz elementów naturalnej medycyny, takich jak aromaterapia i ziołolecznictwo.
Zakres kursu
Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
- Wprowadzenie do jogi dla dzieci oraz metodyka nauczania
- Tworzenie i prowadzenie zajęć z uwzględnieniem różnych grup wiekowych (2-5 lat oraz 6-12 lat)
- Praktyczne przykłady asan, ćwiczeń oddechowych, medytacji i technik relaksacyjnych dla dzieci
- Gry i zabawy ruchowe wspierające rozwój fizyczny i emocjonalny
- Podstawy aromaterapii w pracy z dziećmi
- Materiały edukacyjne i bibliografia dotycząca jogi dla dzieci
- Aspekty organizacyjne i biznesowe prowadzenia zajęć jogi dla dzieci
Informacje organizacyjne
Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1600 zł. Rezerwacja miejsca wymaga wpłaty pełnej kwoty lub zadatku w wysokości 300 zł. Limit uczestników to 14 osób, a minimalna liczba do uruchomienia kursu to 8 osób. W programie przewidziane są dwie przerwy obiadowe. Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową.
Kontakt i zapisy
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie Yoga Balance. Dane kontaktowe:
- Telefon: 608 585 302
- E-mail: [email protected]
Ostatnie Artykuły

Na pasach nie ma taryfy ulgowej - pieszy ma pierwszeństwo, ale nie zawsze

W Chorzowie wrócono do nazwisk, które miały zniknąć na zawsze
![[PIŁKA NOŻNA] Walka o punkty w Betclic 1. lidze – Ruch Chorzów – Wieczysta Kraków 0:2. Goście skuteczniejsi na Superauto.pl Stadionie Śląskim](/images/mecz/thumbnails/ruch-chorzow-wieczysta-krakow-11042026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Walka o punkty w Betclic 1. lidze – Ruch Chorzów – Wieczysta Kraków 0:2. Goście skuteczniejsi na Superauto.pl Stadionie Śląskim

Chorzowscy dzielnicowi walczą o tytuł - głosowanie już trwa

Hulajnogi ruszyły wiosną - Policja przypomina zasady, które wielu omija

Poranne kontrole w Chorzowie dały czysty wynik - nikt nie wsiadł po alkoholu

Święta na drogach Chorzowa - czterech pijanych rowerzystów i zatrzymane prawo jazdy

Lany Poniedziałek może skończyć się sprawą karną
![[PIŁKA NOŻNA] Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 1:1 w 27. kolejce Betclic 1. ligi – Kozajda i Szwedzik podzielili punkty](/images/mecz/thumbnails/chrobry-glogow-ruch-chorzow-06042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 1:1 w 27. kolejce Betclic 1. ligi – Kozajda i Szwedzik podzielili punkty

Śródmieście Chorzowa pod lupą mieszkańców 545 ankiet pokazało, co boli centrum

Zamiast rutyny - służby z Chorzowa ruszyły z wielkanocnym wsparciem

Konfigurator garażu jako pierwszy krok do zamówienia bez stresu i nieporozumień

Jedna noc wystarczyła - auto z Chorzowa odnalazło się w Jastrzębiu

