Koncert jubileuszowy zespołu Czerwone Gitary w Chorzowie
Koncert jubileuszowy zespołu Czerwone Gitary w Chorzowie
W październiku 2025 roku odbędzie się wyjątkowy koncert upamiętniający 60-lecie działalności zespołu Czerwone Gitary. Wydarzenie będzie okazją do posłuchania największych przebojów jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych, które przez dekady cieszyły się popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą. Koncert zaplanowano jako specjalne, jubileuszowe wydarzenie z udziałem obecnych członków zespołu.
Data i miejsce wydarzenia
Termin: niedziela, 12 października 2025, godzina 18:00
Lokalizacja: Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów
Informacje organizacyjne
Bilety na koncert są dostępne w cenie 135 PLN. Szczegóły dotyczące rezerwacji można uzyskać kontaktując się telefonicznie lub mailowo z organizatorem wydarzenia.
O zespole Czerwone Gitary
Czerwone Gitary to legendarna polska grupa muzyczna, która powstała w 1965 roku w Gdańsku. Zespół jest jednym z pionierów polskiej sceny bigbitowej i przez lata wypracował sobie trwałą pozycję w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Na przestrzeni lat skład zespołu ulegał zmianom, jednak nadal na scenie występują muzycy związani z jego początkiem. Grupa zyskała ogromną popularność dzięki takim przebojom jak „Biały krzyż” i wielu innym, które na stałe wpisały się w kanon polskiej muzyki rockowej.
Autor: info_wydarzenia
Ostatnie Artykuły

Policjanci weszli do chorzowskiego przedszkola i skupili uwagę dzieci na bezpieczeństwie

Rowerzyści i motocykliści pod lupą - chorzowska Policja nie odpuszcza

Mikromusic jedzie w trasę - nowa płyta ma rozgrzać scenę i emocje

Nocne kontrole „na aplikację” w Chorzowie - dwóch kierowców wpadło po badaniach

Kryminalni z Chorzowa weszli pod adres i znaleźli narkotyki

Pinokio wraca do Chorzowa - nagrodzony spektakl Teatru Szydełko
![[PIŁKA NOŻNA] ŁKS Łódź – Ruch Chorzów 2:2 w Betclic 1. lidze – goście z Chorzowa dwa razy prowadzili, ale wracają tylko z punktem](/images/mecz/thumbnails/lks-lodz-ruch-chorzow-21032026-22.webp)
[PIŁKA NOŻNA] ŁKS Łódź – Ruch Chorzów 2:2 w Betclic 1. lidze – goście z Chorzowa dwa razy prowadzili, ale wracają tylko z punktem

Kinga Głyk w Chorzowie - jazz, groove i powrót do polskich scen

Wielkanocne warsztaty w ChCK - sztuka, pomoc i sąsiedzkie granie

Chorzowscy policjanci wyróżnieni za akcję podczas pożaru kamienicy

Twierdza Dolar w ogniu wojny w Iranie. Czy USD/PLN wystrzeli powyżej 4 PLN, gdy świat szuka bezpiecznej przystani?

Uczniowie “Ligonia” weszli do Komendy Miejskiej - lekcja o pracy Policji

Chorzów w rytmie fanfar - KONCERT JUBILEUSZOWY Miejskiej Orkiestry i benefis Barwińskiego

