Pijana kierująca wjechała na przeciwległy pas - w aucie było 4-letnie dziecko

Samochody zderzyły się czołowo na ul. Karola Miarki w Chorzowie. Kierująca Citroenem straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na pas przeciwny, w aucie miała małe dziecko. Policja potwierdza, że kobieta była pod wpływem alkoholu.
Do zderzenia doszło około godz. 9.00 na ulicy Karola Miarki. 31-letnia kierująca Citroenem zjechała na przeciwległy pas i doprowadziła do czołowego zderzenia z Mercedesem, którym jechał 50-letni mężczyzna. Na miejscu interweniowali policjanci i służby ratunkowe.
Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i przesłuchują świadków.
Jak podaje Policja:
“Badanie trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało w organizmie 31-latki 0,74 promila alkoholu.”
W pojeździe znajdowało się 4-letnie dziecko, które nie doznało poważnych obrażeń. Badanie wykazało 0,74 promila alkoholu w organizmie kierującej.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat więzienia. Kobieta będzie teraz odpowiadała za swoje zachowanie przed sądem.
Policjanci z Chorzowa wyjaśniają szczegóły zdarzenia i zbierają materiały potrzebne do dalszego postępowania.
To cud, że nikt nie zginął - jedna decyzja doprowadziła do czołowego zderzenia z dzieckiem w samochodzie.
na podstawie: Policja Chorzów.
Ostatnie Artykuły

Fredro w wersji z oddziału zamkniętego - Chorzów szykuje sceniczny eksperyment

Awanse i odznaka dla komendanta - tak świętowano Policję w Chorzowie

Wakacje w ChCK zamieniają się w przygodę. Dzieci ruszą w kolorową podróż

Chorzów wchodzi w grunge - najpierw scena dla zespołów, potem festiwalowa petarda

Chorzowski naczelnik wyróżniony po naradzie drogówki na Śląsku

Kaskada Bistro Cafe bez nowego lokalu. Cała chronologia decyzji już jasna

Nowy pumptrack w Chorzowie już działa - tor ma szansę przyciągnąć całe rodziny

Chorzowski basen startuje wcześniej - poranny trening już od 6:00

Na rynku i na Skałce dzieci ćwiczyły reakcję na zagrożenia

Nowy pumptrack w Chorzowie już działa. Dwa tory i jazda do 22:00

Jedna chwila nad wodą może skończyć się tragedią - Policja ostrzega

Przy Bocznej 17 zniknie zapadlisko. Kierowców czeka zwężenie i objazd

Awanse, sprzęt i alpaki - Chorzów szykuje policyjne święto

Leśna biblioteka w Chorzowie - warsztaty, które rozbudzą wyobraźnię
Przydatne dane teleadresowe
- Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów - kontakt, oferta i usługi
- Szpital Specjalistyczny w Chorzowie - kontakt, oddziały, poradnie i diagnostyka
- Centrum Kształcenia Ustawicznego Ekonomistów im. Ludwika Krzywickiego w Chorzowie - kontakt, oferta i zapisy
- Stadion Miejski przy ul. Lompy 10a w Chorzowie - kontakt, rezerwacja, dojazd
- Zakład Komunalny PGM w Chorzowie - kontakt, godziny, awarie, opłaty
- Ośrodek Kuratorski Nr 1 przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie - kontakt, godziny, skierowanie
