Zakończenie sezonu Chorzowskiej Ligi Futsalu 2023/24 – podsumowanie rozgrywek
Zakończył się kolejny sezon Chorzowskiej Ligi Futsalu, przynosząc kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych momentów. W ostatniej kolejce padły decydujące bramki, a najlepsze zespoły i strzelcy zostali uhonorowani podczas uroczystej ceremonii. Już teraz zapraszamy na Puchar Ligi, który odbędzie się 12 maja!
  1. Zawodnicy i drużyny dostarczyli kibicom wielu emocjonujących chwil do ostatnich sekund meczów.
  2. Najlepsze drużyny oraz królowie strzelców zostali szczególnie wyróżnieni podczas zakończenia sezonu.
  3. Wyróżnienia Fair Play przyznano zespołom, które wyróżniały się sportowym zachowaniem.
  4. 12 maja wszystkie drużyny spotkają się ponownie podczas Pucharu Chorzowskiej Ligi Futsalu.

W minionym sezonie Chorzowskiej Ligi Futsalu nie brakowało dramatyzmu. Zacięte pojedynki i wyrównane mecze trzymały w napięciu do ostatnich sekund, a o wynikach często decydowały ostatnie akcje. Dzięki temu kibice mogli cieszyć się futsalem na najwyższym poziomie.

Organizatorzy ligi oraz wszyscy uczestnicy zasługują na wielkie brawa. Szczególne podziękowania skierowane są do zawodników, którzy przez cały sezon walczyli o każdy punkt, oraz kierowników drużyn, którzy dbali o najlepsze warunki dla swoich zawodników. Nie można również zapomnieć o sędziach, personelu medycznym i obsłudze technicznej, którzy zapewniali sprawną organizację rozgrywek.

Rozstrzygnięcia na boiskach futsalowych przyniosły wiele radości i satysfakcji, a także pokazały, jak wielkie znaczenie ma duch sportowej rywalizacji. Wszystkim drużynom, które zdobyły wyróżnienia Fair Play, należą się dodatkowe gratulacje za to, że są przykładem, iż można rywalizować z szacunkiem do przeciwnika.

Przed nami jeszcze emocje związane z Pucharem Ligi, który tradycyjnie zgromadzi wszystkie drużyny walczące o dodatkowy trofeum. To będzie doskonała okazja, by jeszcze raz podziwiać umiejętności najlepszych futsalistów naszej ligi. Zapraszamy wszystkich fanów futsalu, by wspólnie świętować piłkarskie święto i kibicować swoim ulubieńcom.


Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu