Zapachy, których używamy, które nosimy na sobie mają dwie bardzo ważne funkcje. Po pierwsze muszą sprawiać, że będziemy pachnieć ładnie, ciekawie i intrygująco. Drugą funkcją jest to by uwydatnić nasze najlepsze cechy. Zapach, który nosimy jest elementem naszej prezencji. Można to porównać do ubioru. Gdy idziemy na spotkanie biznesowe, rozmowę o pracę, na uroczystości czy spotkanie ze znajomymi lub po prostu randkę to wiadomym jest, że nie ubierzemy się byle jak, w pierwsze co nam wpadnie do ręki. Podobnie jest z zapachami. Będąc na eleganckim bankiecie warto poszukać produktów z wyższej półki. Jakie zapachy więc znajdziemy na tych przysłowiowych wyższych półkach? Z pewnością znajdziemy tam zapachy marki Narciso Rodriguez z drogerii indizio https://indizio.pl/pl/producer/Narciso-Rodriguez/572# .

Krótko o samej marce Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez jest amerykański projektant mody kubańskiego pochodzenia. Na uwagę zasługuje jego doświadczenie w branży modowej. Zdobywał on bowiem doświadczenie w znanej i kojarzonej marce Calvin Klein. To pomogło mu rozwinąć skrzydła na tyle by w roku 1997 założyć swój własny dom mody. Pomysł ten okazał się bardzo dobrym posunięciem. Jego kreacje zostały szybko docenione. Było o nim szczególnie głośno gdy w roku 2008 Michelle Obama, żona ówczesnego prezydenta USA ubrała jego kreacje. To jasno daje do myślenia, że zapachy linii Narciso Rodriguez należą do tych wyjątkowych i dobrej jakości. Warto wymienić np…

Narciso Rodriguez For Her

Zapach Narciso Rodriguez for her kierowany jest dla kobiet, które chcą uwydatnic najlepsze kobiece cechy. Zapach ten świetnie sprawdza się jesienne, lub wiosenne dni i wieczory. Jest to kompozycja nut takich jak róża, brzoskwinia, piżmo, żywica bursztynowa, drzewo sandałowe i paczula. Ta woda perfumowana wydana została w 2014 roku i nadal ma bardzo wiele zwolenniczek. Zapach ten pociąga, magnetyzuje i sprawia, że żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie obok kobiety otoczonej aurą tego zapachu.

Narciso Rodriguez Bleu Noir For Him

Szukając eleganckiego, zmysłowego zapachu męskiego dobrej jakości warto zwrócić uwagę na Bleu Noir z linii Narciso Rodriguez. Zapach ten wyróżnia niezwykła uniwersalność. Kompozycji tej można użyć zarówno na rozrywkowy wieczór ze znajomymi jak i na elegancki bankiet, gdyż prawdziwy potencjał tego zapachu podkreśla dobrze skrojony garnitur. Zapach ten jest atrakcyjny, charakteryzuje go zmysłowość, tajemniczość i nutka pociągającego niebezpieczeństwa. Nuty z których ten zapach się składa to gałka muszkatołowa, kardamon, piżmo, drzewo hebanowe, cedr, wetyweria i ambra co tworzy wspaniałą kompozycje drzewno-przyprawową. 

Narciso Rodriguez Rouge

To kolejny zapach kobiecy marki Narciso Rodriguez, jednak różniący się od wcześniej wspomnianego. Rouge to zapach prawdziwej kokietki, kobiety, która poprzez zapach chce uwydatnić swoje uwodzicielskie umiejętności. To kompozycja kwiatowo-drzewno-piżmowa wydana w 2018 roku. Kompozycja ta jest idealna na wieczór i wyjątkowe sytuacje. 

Czemu szukając perfum powinniśmy szukać produktów jak najlepszej jakości?