Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Chorzów

Jak dostosować leasing do potrzeb swojej firmy?

Firmy leasingowe w Polsce starają się coraz lepiej trafiać do potrzeb wszystkich klientów. Rozbudowane pakiety, pełna swoboda przy wyborze auta, szeroki wachlarz dodatkowych usług. To wszystko sprawia, że klienci mogą łatwo dostosować umowę leasingową do potrzeb swojej firmy. Decydując się na Porsche leasinglub inny samochód z najwyższej półki, zawsze warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Dzięki temu, przedsiębiorca zyskuje możliwość podpisania umowy szytej na miarę.

Najważniejsze zagadnienia związane z leasingiem

Leasing to nowoczesny sposób finansowania, w którym firma świadcząca tą usługę obliguje się do pozyskania auta wskazanego przez klienta. Następnie, spisywane są szczegółowe warunki umowy, które informują o tym, w jaki sposób leasingobiorca może korzystać z wypożyczonego samochodu. Ustalany jest czas trwania umowy oraz wysokość miesięcznej raty. Umowa uwzględnia również wszystkie obowiązki leżące po stronie firmy leasingowej oraz klienta.

Nie jest prawdziwe przekonanie, jakoby leasing dotyczy wyłącznie nowych samochodów osobowych z salonu. Rzetelne firmy leasingowe starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując także pozyskanie wskazanych aut używanych. Dzięki temu, wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen jest dużo wygodniejszy dla oszczędnych przedsiębiorców.

Korzyści optymalnej umowy leasingowej dla firmy

Pozyskanie nowego samochodu na kredyt gotówkowy wiąże się z dużą ilością formalności, a także wymogów względem przedsiębiorcy. Leasing jest procedurą znacznie prostszą, która pozwoli nam usiąść za kierownicą wymarzonego samochodu znacznie szybciej. Warto także wspomnieć, że leasing nie obciąża zdolności kredytowej firmy, a także daje duże możliwości w aspekcie optymalizacji podatkowej i odliczania niektórych kosztów leasingu od podatku VAT.

Dobre firmy leasingowe pozwalają także na wybór pakietu z szerokim wachlarzem dodatkowych usług. Dzięki temu, przedsiębiorca może zadbać o rozszerzone ubezpieczenie, obsługę serwisową, pojazd zastępczy w razie nagłej sytuacji, a także zniżki na paliwo. W ten sposób możliwa jest dużo wygodniejsza polityka flotowa. należy oczywiście pamiętać, że dodatkowe usługi są wliczane do raty miesięcznej i wpływają na jej wysokość.

Pełna swoboda w wyborze aut poleasingowych

W rzetelnej firmie leasingowej, klienci mają możliwość wyboru praktycznie każdego, nowego auta seryjnego. Duża siła nabywcza leasingobiorcy sprawia, że możliwy jest Porsche leasing, a także wybór innych samochodów z najwyższej półki. Jak już wspomnieliśmy, oszczędni przedsiębiorcy mogą zdecydować się na leasing auta używanego. Wiele samochodów poleasingowych trafia na rynek wtórny. Można je znaleźć na aukcjach prowadzonych przez firmę leasingową. To dobry sposób by pozyskać kilkuletnie auto w dobrym stanie technicznym w przystępnej cenie.

Jak w łatwy sposób dopasować leasing do swoich potrzeb?

Na platformie leasingowej Arval, klienci mogą skorzystać z pomocy wygodnego konfiguratora, który szybko zaoferuje oferty spełniające nasze oczekiwania. Wystarczy wybrać interesujący model, zakres cenowy raty, a także czas trwania umowy. Ponadto, można sprawdzić, jakie dodatkowe usługi w cenie oferuje nam Volvo wynajem. Za sprawą prostego narzędzia jakim jest konfigurator, klienci mogą poglądowo zapoznać się z przykładowymi ofertami na interesujące ich samochody osobowe. Po uzyskaniu oczekiwanej oferty można poprosić o kontakt z pracownikiem firmy leasingowej w celu omówienia szczegółów.