Wierny kompan i czworonożny przyjaciel - owczarek niemiecki Demol - który przez ostatnie 9 lat pełnił służbę w chorzowskiej komendzie policji, odszedł na zasłużoną emeryturę. Kolejne lata swojego życia spędzi na zasłużonej emeryturze u swojego dotychczasowego opiekuna.

Po 9 latach służby na zasłużoną emeryturę odszedł policyjny pies Demol, który wraz ze swoim przewodnikiem asp. Tomaszem Grzelcem służył w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Demol jest psem patrolowo -tropiącym. W 2010 roku ukończył pomyślnie kurs w Szkole Policji w Sułkowicach, skąd dostał przydział do chorzowskiej komendy. Przez te 9 lat podejmował setki tropień, poszukiwał osoby zaginione, sprawców napadów, kradzieży i włamań. Patrolował ulice miasta, parków i lasów. Pomagał swojemu przewodnikowi zarówno w czasie zabezpieczenia imprez masowych jak i w codziennej służbie dyscyplinować osoby, wobec których podejmowane były interwencje. Kolejne lata swojego życia spędzi na zasłużonej emeryturze u swojego dotychczasowego opiekuna.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.