Chorzowskie piłkarki triumfują w Śląskim Finale Pucharu Tymbarku
Piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie osiągnęły spektakularny sukces! W Śląskim Finale Wojewódzkiego Pucharu Tymbarku okazały się najlepsze w dwóch kategoriach wiekowych, a ich triumf to nie przypadek – to efekt ciężkiej pracy i talentu.
  1. Piłkarki SP nr 17 triumfowały w kategoriach U-10 i U-12.
  2. Maja Gąsior zdobyła tytuł królowej strzelców w kategorii U-12.
  3. Lena Kracz uzyskała tytuł najlepszej bramkarki w kategorii U-10.
  4. Trenerem drużyny jest Mateusz Szip.

Warto podkreślić, że piłkarki z Chorzowa zdobyły tytuły królowej strzelców (Maja Gąsior, U-12) oraz najlepszej bramkarki (Lena Kracz, U-10). To ogromne wyróżnienia, które świadczą o ich wybitnych umiejętnościach na boisku.

Serdeczne gratulacje należą się nie tylko zawodniczkom, ale również ich trenerowi, Mateuszowi Szipowi, który od lat wspiera młode piłkarki w ich sportowej drodze. Jego zaangażowanie i profesjonalizm przynoszą wymierne efekty.

Finałowe rozgrywki turnieju „Z Orlika na stadion” odbędą się w dniach 8-10 czerwca w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, by młode zawodniczki mogły pokazać swoje umiejętności na jeszcze szerszym forum.

To już kolejny znaczący sukces tej drużyny. W ubiegłym roku piłkarki z SP nr 17 również triumfowały w rozgrywkach Pucharu Tymbarku. Liczymy, że i tym razem wrócą z Warszawy z medalami na szyjach. Trzymamy kciuki!

Fot. www.laczynaspilka.pl


MORiS w Chorzowie