Policja Chorzów: Napadła na 9-latka

1 min czytania

Mundurowi z chorzowskiej dwójki zatrzymali 46-letnią kobietę, która napadła na 9-latka. Kobieta usłyszała już zarzuty, decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi jej nawet 12 lat więzienia.

W poniedziałek do Komisariatu Policji II w Chorzowie zgłosiła się mieszkanka miasta i poinformowała, że w niedzielę około godz. 18 na Ligonia, na jej 9-letniego syna napadła kobieta, która zabrała mu 5 zł. Sprawą zajęli się kryminalni z chorzowskiej komendy i komisariatów.Stróże prawa szybko ustalili kim była sprawczyni tego rozboju. Informacja o niej trafiła do wszystkich policjantów pełniących służbę na terenie Chorzowa. Dzięki współpracy mundurowych, kobieta została zatrzymana jeszcze tego samego dnia. 46-latka usłyszała już zarzuty, decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Grozi jej nawet 12 lat więzienia.

Jak wynika z ustaleń śledczych, sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone, że kobieta mogła dokonać podobnych przestępstw, dlatego też prosimy wszystkie osoby, mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerem telefonu: 47 85 452 55.

Komenda Miejska Policji w Chorzowie,

chorzow.slaska.policja.gov.pl/ka5/informacje/wiadomosci/292038,Napadla-na-9-latka.html

Autor: krystian