1.06

16:00

Spektakl taneczny dla dzieci "Cudowna Lampa Aladyna" w wykonaniu Studia Tańca Współczesnego TENDI, choreografia: Barbara Ducka w ramach Dnia Dziecka w ChCK.

bilety:
parter:15 PLN
balkon: 10 PLN

więcej informacji i rezerwacja biletów;
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 349 78 84/63/65

Cudowna lampa Aladyna” to opowieść o zaczarowanej lampie, z ukrytym w niej, spełniającym wszystkie życzenia duchem Dżinem. Jest to jedna z najbardziej znanych baśni z „Księgi Tysiąca i Jednej Nocy”. 

Spektakl opowiada przygody młodego Aladyna i Czarnoksiężnika, który pragnie za wszelką cenę dostać się do jaskini pełnej skarbów i zdobyć wyjątkową lampę. Jednak dostęp do tej kryjówki ma jedynie Aladyn. Czarodziej postanawia więc odnaleźć młodzieńca i podstępem nakłonić go do wejścia do skarbca. I gdy magiczny przedmiot ze spełniającym życzenia duchem jest już na wyciągnięcie ręki Czarnoksiężnika, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. W czyje ręce trafi dająca władzę niezwykła lampa? Jak potoczą się losy perskiego chłopca? Czy spełnienie wszystkich życzeń może zagwarantować szczęście?

Spektakl z udziałem zespołu baletowego "Biedroneczki" i "Happy" - choreografia tańca surykatek Natalia Gajewska

To produkcja dla całych rodzin, która zrealizowana została z wyjątkowym realizacyjnym rozmachem. Wszystko pięknie zatańczone i oprawione w barwną, niezwykle widowiskową scenografię. ZAPRASZAMY!