Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to, że w dniach 15 i 18 czerwca 2022 roku w drogeriach przy ul Kościuszki i Parkowej dokonał kradzieży maszynek do golenia. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z policjantami z II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kryminalni z II komisariatu w Chorzowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów kosmetycznych oraz higienicznych na łączną kwotę 2198,46zł do których doszło w dniach 24 i 28 marca 2022r, w sklepie nalężącym do jednej z sieci drogerii przy ul Kościuszki w Chorzowie. Wizerunek podejrzewanej kobiety zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamościproszone są o kontakt z policjantami II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.