19.06

18:00

Miejska Gra Terenowa - UWAGA ZMIANA TERMINU! GRA ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA 9 LIPCA 2019

Mężczyzna w terenie. Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych - Śladami Chorzowskich Piłkarzy to część projektu "Szyjemy na miarę" Chorzów Miasto Mężczyzn.

Chętnych do udziału w grze prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 18 czerwca 2019 r.

Tel. kontaktowy: 663 660 564, (32) 34 97 872

WSTĘP WOLNY! (Liczba uczestników ograniczona)

Tym razem miasto jest dla mężczyzn! Zapraszamy dużych i małych do aktywnego spędzania czasu w mieście z piłkarską historią Chorzowa w tle. Gra terenowa będzie oparta o miejsca szczególnie ważne dla chorzowskiego klubu piłkarskiego. Poznamy ciekawostki dotyczące powstania klubu, jego historii i czołowych piłkarzy. Nie zabraknie adrenaliny, sportowej rywalizacji i kilku kropel potu. Czeka nas świetna zabawa na świeżym powietrzu!

 

CO TO ZA GRA?
Mężczyzna w terenie. Miejska Gra Terenowa dla dużych i małych - Śladami Chorzowskich Piłkarzy to rozgrywka organizowana na terenie miasta Chorzowa, dedykowana dla mężczyzn w każdym wieku. To okazja, by aktywnie spędzić czas, spróbować sił w sportowej rywalizacji i poznać piłkarską historię Chorzowa.

KIEDY?
UWAGA ZMIANA TERMINU NA 9 LIPCA 2019 r., godz. 18.00

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 5 LIPCA 2019 R.

ODWOŁANO w dniu 19 czerwca 2019 r., godz. 18.00 – pierwszy dzień wakacji (środa)

DLA KOGO?
Dla mieszkańców naszego miasta, ale również ich przyjaciół i rodzin. Ojciec i syn, bracia, a może koledzy? Zabierz swojego ulubionego mężczyznę w pierwszy dzień wakacji na coś wyjątkowego! Gra ma charakter zespołowy, każdy zespół składa się z 2 osób. Limit uczestników to 60 osób (20 drużyn).

START: Chorzowskie Centrum Kultury

META: kawiarnia #WOLKA

NA TRASIE: znajdują się punkty kontrolne, które obejmują ważne miejsca dla piłkarskiej historii Chorzowa. Punkty kontrolne to miejsca z misjami, które należy wykonać. Na drużyny będą czekać rozmaite zadania sportowe, logiczne, wymagające integracji oraz kreatywności i sprytu. Punkty kontrolne będzie trzeba odnaleźć samodzielnie, posługując się mapą i wskazówkami. Trasę będzie można pokonać pieszo lub rowerami. Na zwycięskie drużyny czekają nagrody.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie karty zgłoszeniowej dostępnej poniżej

*Liczba miejsc ograniczona.

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 18 czerwca 2019 r. 

Szczegółowe informacje w regulaminie dostępnym poniżej

http://www.chck.pl/uploads/userfiles/Regulamin.docx

http://www.chck.pl/uploads/userfiles/karta_zgłoszeniowa.doc