Kryminalni z chorzowskiej komendy zakończyli śledztwo przeciwko 30-letniemu mężczyźnie, który napadł na mieszkankę Chorzowa. Jak się okazało nie było to jedyne jego przewinienie. Mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty.

W listopadzie 2018 r. w rejonie ul. Armii Krajowej doszło do brutalnego napadu na mieszkankę Chorzowa. Mundurowi z chorzowskiej komendy w niespełna godzinę zatrzymali rozbojarza. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany, a sprawą zajęli się śledczy z chorzowskiej komendy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz wnikliwej analizie zebranego materiału dowodowego 30-latek usłyszał kolejne zarzuty, m. in. za podobne przestępstwo oraz za kradzież. Okazało się również, że przestępstw tych dopuścił się w warunkach tzw. recydywy, gdyż w przeszłości był już karany. Mężczyzna nadal przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na kolejną rozprawę. Za te przestępstwa grozi mu nawet 15-letni pobyt w więzieniu. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.